This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Rohový psací stůl ERIADU ERBB541
Skladem
Posledních %1
SKU
ERBB541
Dodací lhůta
Width: 173 cm
Výška: 152 cm
Hloubka: 116 cm
As low as 5 320,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 5 320,00 Kč
Rohový Psací Stůl ERIADU ERBB541
Rohový psací stůl ERIADU ERBB541 je vynikajícím a praktickým řešením pro vaši kancelář, pracovnu nebo studentský pokoj. Díky přídavné pracovní ploše a vestavěné skříňce nabízí tento stůl dostatek úložného prostoru pro dokumenty a kancelářské potřeby, což pomáhá udržet pořádek na pracovním stole.
Ergonomický design stolu zajišťuje pohodlný a efektivní pracovní prostor. Vyrobený v elegantním bílém dekoru s klasickou dřevěnou strukturou, kombinuje moderní design s tradičním vzhledem a dodává každému interiéru nádech elegance. Robustní konstrukce zaručuje dlouhou životnost a stabilitu, což činí stůl ERIADU ERBB541 spolehlivým kusem nábytku.
| Váha | 70 kg |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Povrchová Úprava | Mat, Struktura |
| Pokoj | Dětský pokoj, Kancelář |
| Počet dveří | 6 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet dveří | 1 |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 173 cm |
| Výška | 152 cm |
| Hloubka | 116 cm |
transport



Please complete your information below to login.